Команда експертів з реклами ваших товарів

Створення карток товарів на платформі Хорошоп

від 40 грн
Отримати
пропозицію
та 10 000 грн на рекламу

Якщо вам потрібно наповнити ваш інтернет-магазин на платформі Хорошоп, ми готові вам в цьому допомогти. Наповнюємо карточки товарів за 40 грн / 1 сторінка

Опис

До послуги наповнення однієї сторінки товару входить: опис, характеристики, параметри. Опис повинен бути грамотно оформлено, доступним за змістом та достатньо інформативним. Адже саме ці чинники важливі для потенційного покупця і для пошукових систем.

* Залежно від обсягу роботи, вартість послуги обговорюється індивідуально. 

  • Базовий пакет. Замовник надає фото і текстовий контент для заповнення на сайті. Заповнюються: найменування, ціна, фото (до 5 шт), артикул, бренд, опис, характеристики (до 5 параметрів). Ціна: 40 грн за 1 товар.
  • Стандартний пакет. Замовник надає джерело, звідки можна взяти фото і текстовий контент для заповнення на сайті. Заповнюються: найменування, ціна, фото (до 5 шт), артикул, бренд, опис, характеристики (до 10 параметрів). Ціна: 65 грн за 1 товар.
  • Преміум пакет. Замовник надає джерело, звідки можна взяти фото і текстовий контент для заповнення на сайті. Заповнюється вся необхідна в бажаному замовником вигляді інформація. Ціна: 75 грн за 1 товар.

Строк виконання

Наповнення інтернет-магазину займає в середньому 10-20 робочих днів, в залежності від кількості товарів та обсягу роботи.

Отримати
пропозицію
та 10 000 грн на рекламу
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram