Команда експертів з реклами ваших товарів

Відгуки про компанію

Відгук №1 Відгук №1
Замовник
Олексій Хілік
Дуже задоволені роботою із компанією Mercury. Співпрацюємо вже кілька років без перерв. Дуже імпонує, що у команди не закінчуються ідеї – як просунути наш бізнес! Завжди з цікавістю тестуємо те, що вони пропонують. Вважаємо оптимальним співвідношення абонплати з одержаним результатом. Нам вони налаштували сайт на платформі Хорошоп, запустили рекламу Фейсбук і Google. Рекомендуємо до співпраці.
Відгук №2 Відгук №2
Замовник
Олександр Батура
Дякую за виконану роботу! Саню знаю давно, він пропонував свої послуги, але, як і всі, я краще знаю. Пробував налаштування реклами в "Гугл Адс" і у приватної особи - віддав гроші і не мало, відповідь - гугл вчиться (причому за 800 грн на день і заявок майже немає), ок знайдемо тих, хто вже вміє. Звернувся до відомої компанії з налаштування реклами (говорити не буду щоб не піарити чи обсирати, адже може вони реально добре вміють, але зі мною не вийшло). Думаю, - все піде, і таки пішло за 12 заявок 1000 грн. Реально розумію, що - біда і наважуюсь зв'язатися зі знайомими. Саня все розписав, розповів, запустили, навчання тривало 4-5 днів (дуже швидко при оплаті за 12-14 заявок 300 грн). Якщо щось не влаштовувало, без проблем підрепетирував. Якщо потрібна якість – раджу. Чекаю на налаштування їх соц. мереж.
Відгук №3 Відгук №3
Замовник
Вероніка Забужко
Хочу залишити відгук про команду, яка займається просуванням онлайн-магазинів. На всі мої запитання завжди відповідають оперативно, доступно та зрозуміло. Щомісяця показують детальні звіти, підказують, як продавати правильно, аніж «зливати» бюджет. Завдяки таким фахівцям, за пару місяців розвиток мого магазину значно прискорився. Сподіваюся на плідну та довготривалу співпрацю. І всім щиро рекомендую.
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram