Команда експертів з реклами ваших товарів

Про компанію

Маркетингова агенція була заснована в червні 2019 року і була названа просто — Маркетингова агенція TRAFFIC :)

З того часу наша команда налаштувала понад 100 рекламних облікових записів клієнтів Google Ads і більше 50 рекламних облікових записів Facebook Ads

З січня 2022 року ми перейменували назву агентства на Маркетингове агентство Меркурій.

Згодом було ухвалено рішення чіткіше визначити нішу та цільову аудиторію для надання послуг налаштування та запуску Google Ads. В останні півтора роки ми займаємося налаштуванням та супроводом реклами Google та Facebook для інтернет-магазинів. Але й бізнеси, які пропонують послуги, налаштовуємо досі.

Через 2 роки нашої бурхливої ​​діяльності в галузі інтернет-маркетингу ми набули статусу Google Partner. Ми виконали низку вимог від Google для його отримання, такі як щоквартальні витрати наших клієнтів на рекламу від 10 000$, підтримка рівня оптимізації рекламних облікових записів на позначці від 70% та сертифікація наших співробітників. З цього часу у нас є постійний бонус для клієнтів (за умови реєстрації нового рекламного облікового запису) — 10 000 грн. для витрачання на рекламу, купон активується автоматично і зараховується на рахунок облікового запису після відкрутки 10 000 грн. Увага! Для того, щоб отримати цей купон, необхідно встигнути витратити на рекламу 10 000 грн протягом перших 2 місяців показу.

Розуміємо, що у наших потенційних клієнтів можуть виникати низка питань і сумнівів при виборі підрядника для ефективного настроювання та супроводу рекламного облікового запису Google Ads, якщо вони не помістилися на головній сторінці з відповідями - сміливо телефонуйте нам і запитуйте, ми завжди відкрито і в повному обсязі відповідаємо на них.

Звертаючись до нашої агенції ви отримаєте такі переваги:

  • Відкритість у роботі та повні звіти про роботу реклами
  • Підтримка та консультація протягом усього часу роботи
  • Оперативність та якість наданих послуг
  • Компетентність менеджерів і PPC фахівців безпосередньо у вашій ніші (ми її щільно вивчаємо)

 

 

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram